جستجو:       جستجوی پیشرفته    ورود / ثبت نام      
 سبد خرید شما خالیست !

یک شنبه, 1 بهمن, 1396    مستند محدودیت های بدن انسان Discovery Channel Human Body Pushing The Limits
    
مستند محدودیت های بدن انسان Discovery Channel Human Body Pushing The Limits
کد محصول: 225
1 عدد دی وی دی  

قیمت : 2,500  تومان
 
 


مستند محدودیت های بدن انسان

Discovery Channel Human Body Pushing The Limits

کیفیت بسیار بالای HD

فرمت: DiviX


قابل اجرا در کامپیوتر و پلیرهای خانگی که قابلیت پخش فایل های DiviX را دارند


تعداد: 1 عدد DVD


محصول: Discovery Channel

رتبه 7.2 در فهرست سایت IMDB

لینک در سایت IMDB:

http://www.imdb.com/title/tt1197574/

زبان اصلی


مستند «مستند محدودیت های بدن انسان» که کاری ازگروه پزشکی شبکه دیسکاوری می باشد، فشار های وارد بر ارگان های مختلف بدن انسان را در شرایط مختلف بررسی می کند و نشان می دهد  بدن ما تحت فشار تا چه میزان می تواند خارق العاده باشد و سعی می کند با شبیه سازی های کامپیوتری محل اصلی این فشار ها را مشخص کند. همکاری مشترک گروه حرفه ای تدوین و تیم کارشناسان پزشکی این مستند باعث به وجود آمدن صحنه  های شبیه سازی شده ی کامپیوتری بسیار زیبا و دقیقی شده که می تواند حتی مورد استفاده ی گسترده ی اساتید و دانشجویان رشته های پزشکی  قرار گیرد. این مستند در 3 بخش با نام های «توانایی»، «حواس»، «قدرت مغز» و تهیه شده است. 

 

Human Body – Pushing the Limits – Strength

Human Body – Pushing the Limits – Sensation

Human Body – Pushing the Limits – Brain Power

 


بدن ما دستگاه پیچیده ای است که بعد از میلیون ها سال تکامل چنین رشد کرده است .دنیای پنهانی در درون ماست اما امروزه بر خلاف گذشته می توان آن را در تصاویر سه بعدی کاوش کرد .اکثر ما نمی دانیم که استخوان ها و ماهیچه های ما قدرتی فرا بشری دارند اما در موقعیت بحران می توانیم بر سرعت مان بیافزاییم , اجسام با وزن زیادی را بلندکنیم و فرسنگ ها رانندگی کنیم . ماهیچه ها , الیاف بسیار , میلیون ها رشته و متورهایی در ابعاد میکروسکوپی ما را به حرکت وا می دارند.ما اغلب اوقات قدر بدن هایمان را نمی دانیم . اما هنگامی که تحت فشار قرار می گیریم آن ها به ما نشان می دهند که به راستی تا چه اندازه شگفت انگیزاند.این ماشین پیچیده حاصل میلیون ها سال تکامل است . در عین پیچیدگی زیاد هنوز هم توسط اتفاقاتی که در درون ما می افتد متحیر می شویم .درون ما دنیای نهان است که امروزه می توان آن را در فضایی سه بعدی به شکلی که هیچ کس تا به حال ندیده است کاوش کرد .حواس با فراهم آوردن امکان دیدن , شنیدن , لمس کردن جهانمان ما را زنده نگه می دارند . آن ها از زیر پوستمان آغاز می شوند و بیش از یک میلیون حس کوچک ما را به داده های پردازش نشده تامین می کنند .چهل و پنج مایل تار عصبی به ما امکان آن را می دهند تا با سرعتی باورنکردنی واکنش نشان دهیم . این حواس ما را از خطر آگاه می کنند . هنگامی که مورد هجوم قرار می گیریم آن ها در خط دفاعی بدن ما آماده می باشند . آن ها به ما اجازه می دهند تا شاهکارهای چشم گیری بیافرینیم. حواس زندگی ما را هنگامی که منتهای درجه تحت فشاریم نجات می دهند .


 

ما اغلب اوقات بدن خود را دسته کم می گیریم . اما بدن ما هنگامی که تحت فشار باشد به خوبی می تواند به ما نشان دهد که چقدر خارق العاده است . این ماشین پیچیده در طی چند میلیون سال تکامل یافته است . به دلیل پیچیدگی زیاد بدن ما هنوز در مورد خیلی چیزها که در درونمان می گذرد سردرگم هستیم .بدن ما دنیایی مخفی است اما اکنون می توانیم آن را به صورت سه بعدی مورد کاوش قرار دهیم کاری که قبلا هرگز امکان پذیر نبود .بافتی سه پوندی بر روی ستون فقرات همه ی اعمال ما را کنترل می کند . مغز ما سریع تر از هر کامپیوتری کار می کند به طور حیرت انگیزی در هر ثانیه هزاران هزار دستورالعمل را پردازش می کند .اما برای حفظ زندگی ما مغز می تواند به ما بگوید چه چیزی بخوریم و حتی چه موقع از انرژیمان استفاده کنیم و هنگامی که می خواهیم نیروی بیکرانی آزاد می کند . مغز ما ماهیچه ها را به حرکت در آورده و زندگی ما را پیش می برد .

و همه ی این ها در مستند «مستند محدودیت های بدن انسان».


 

توضیحات تکمیلی به انگلیسی:

 

 

Human Body: Pushing the Limits, is a television program that premiered on the Discovery Channel on March 2, 2008 in North America. Titles in this series include "Strength", "Sight", "Brainpower", and "Sensation".

Millions watched the first 2 episodes of this 4 part series on March 2. Since then "The Discovery Store" has had many requests to buy the DVD set. These videos will be released after the final 2 episodes on March 9 at 9:00 and 10:00pm eastern time.

This show covers topics on how the body reacts to moments of extreme stress like being stuck in a cave or running away from forest fires. It is made up of four episodes that all concentrate on a certain aspect of our body when we are "pushed to the limit".

  • Strength - This episode covers how our muscles react when we are pushed to the limit. It covers stories of how people can suddenly lift masses 6 times his or her weight or run at speeds that even olympic runner can't match
  • Brainpower - This episode covers how our brain takes control of our body and can order our body to do things it usually could not or would not do. Examples include how our brain can order our body to eat the muscles of our body for energy or make us eat things we would usually find disgusting, and also covers dreaming (including lucid dreaming).
  • Sensation - This episode covers the way we react to pain and similar sensations, and then show techniques on how we can curve our perception of pain through tactics such as hypnosis, meditation, focus, etc.برای مشاهده ی پکیج های ویژه فیلم های مستند اینجا را کلیک کنید.
برای دانلود رایگان فیلم های مستند اینجا را کلیک کنید.
برای مشاهده ی سایت تخصصی فیلم های انیمیشن اینجا را کلیک کنید.  محصولات مرتبط

مستند ایده ی خطرناک داروین Darwins dangerous Idea

مستند پروژه NIM

مجموعه ی کامل مستند علم مبارزه National Geographic HD: Fight Science and Fight Master

مستند بدن انسان The Human Body

مستند سم، قاتل طبیعت PBS HD: Venom Natures Killer

مستند به بند کشیده شده

  نظرات پيرامون اين محصول

نظري پيرامون اين محصول ثبت نشده است, شما مي توانيد به عنوان اولين نفر نظر خود را ارائه دهيد.

 ارسال نظر شما

نام
ایمیل
نظر شما
 
  اين محصول را به دوست خود پيشنهاد دهيد
شما مي توانيد اين محصول را به دوست خود معرفي نماييد , شايد دوست شما به اين محصول علاقه مند باشد

نام شما
ایمیل شما
نام دوست شما
ایمیل دوست شما
متن (اختیاری)